Apie mus

Jau daugiau nei 20 metų prekiaujame alyva, tepalais ir eksploataciniais skysčiais skirtais automobiliams, pramonei ir laivams. Sėkmingą UAB „Baltic Lube“ veiklos plėtrą Baltijos šalyse užtikrina dukterinės įmonės – SIA „Mexxin“ veikianti Latvijoje ir OU „Lubemex“ Estijoje.

UAB „Baltic Lube“ yra vienintelis oficialus Suomijos korporacijos „Neste“ atstovas ir importuotojas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Kaip įgaliotas atstovas didmena parduodame įvairius „Neste“ produktus – daugiau kaip 500 rūšių automobilių, transmisijų, pramoninės alyvos, plastinius tepalus ir eksploatacinius skysčius. Daugiau informacijos apie „Neste“ korporacijos veiklą Lietuvoje rasite www.neste.lt, o apie jos gaminamą produkciją www.neste.com.

UAB „Baltic Lube“ yra vienintelis oficialus Olandijos kompanijos „MPM International Oil Company“ atstovas Lietuvoje, Latvijoje. Prekiaujame šio gamintojo alyva, tepalais ir eksploataciniais skysčiais. Daugiau informacijos apie MPM OIL produktus ir kompanijos veiklą rasite www.mpmoil.com.

Atstovaujame bei vystome prekybą Olandijoje gaminama „North Sea Lubricants“ alyva, skirta automobiliams, pramonei ir laivams. UAB „Baltic Lube“ yra vienintelis oficialus šios kompanijos atstovas Lietuvoje, Latvijoje. Daugiau informacijos apie North Sea Lubricants gaminamą produkciją ir kompanijos veiklą rasite www.northsealubricants.com.