Apie mus

Suomijos korporacijos „Neste“ įgaliotasis atstovas Lietuvoje UAB „Baltic Lube“(BL) didmena parduoda plataus asortimento, daugiau kaip 500 rūšių, automobilių, transmisijų, pramoninę alyvą, plastinius tepalus ir eksploatacinius skysčius. UAB „Baltic Lube“ yra vienintelis NESTE produktų oficialus  atstovas ir importuotojas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Daugiau informacijos apie „Neste“ korporacijos veiklą Lietuvoje  www.neste.lt ir gaminamą produkciją www.neste.com.

UAB „Baltic Lube“  yra oficialus įgaliotas Olandijos kompanijos  „MPM International Oil Company“    gaminamos alyvos, tepalų ir eksploatacinių skysčių vienintelis oficialus atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Kaliningrado srityje. Daugiau informacijos apie MPM OIL produktus ir kompanijos veiklą www.mpmoil.com.

Taip pat UAB „Baltic Lube“ atstovauja ir vysto prekybą Olandijoje gaminama „North Sea Lubricants“ automobiliams, pramonei ir laivams skirta alyva. BL yra vienintelis oficialus atstovas šiose šalyse: Lietuva, Latvija, Kaliningrado sritis, Baltarusija. Daugiau informacijos apie North Sea Lubricants gaminamą produkciją ir kompanijos veiklą  www.northsealubricants.com.

Mūsų patirtis prekyba alyva, tepalais ir eksploataciniais skysčiais skirtais automobiliams, pramonei ir laivams jau 20 metų.